Czym jest Bojkot 2023?

Bojkot 2023 nie jest organizacją polityczną, stowarzyszeniem, ani jakimkolwiek innym zrzeszeniem które ma za zadanie promocję jakiejkolwiek jednostki w drodze do „Sejmu”. Bojkot to inicjatywa stworzona przez dwóch monarchistów, którzy dość mają rozkradania Polski i oszustw w iluzorycznie „demokratycznym” państwie. Wybór większego lub mniejszego zła to wciąż wybór pomiędzy złem, a zło nie ważne czy większe czy mniejsze jest złem nadal. Moralność nie pozwala nam siedzieć bezczynnie i czekać która partia zostanie z nadania masonerii wstawiona jako partia rządząca.

Czy bojkot jest bezpieczny?

Tak! 

Nie namawiamy nikogo do czynienia tego co zabronione, oraz odradzamy jakichkolwiek działań które mogły by nieść za sobą krzywdę i cierpienie jakiejkolwiek osoby. Idea Bojkotu jest całkowicie pokojowa i niesie za sobą misję budowania świadomości społecznej, oraz pokazywania prawdy na temat szkodliwej działalności partii politycznych w Polsce.

Czy Bojkot ma sens?

Trzy razy TAK! Skoro politycy mogą się sami wybierać – a takowe informacje docierały do nas już w 2021 roku, to cokolwiek byśmy nie zrobili oni i tak będą wykonywać plan masonerii i światowej finansjery prowadzący nas nieuchronnie do „Wielkiego Resetu” czyli krachu finansowego i wprowadzeniu niewoli finansowej pod pretekstem „Bezpieczeństwa”. Wybory w Polsce to jedna wielka farsa, począwszy od głosów osób które od kilku dekad nie żyjących, kończąc na braku jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia czy głos który wrzuciliśmy do urny został zarejestrowany. Nie mamy żadnego potwierdzenia tego na kogo głosowaliśmy, oraz nie możemy sprawdzić czy i w jaki sposób nasz głos został zarejestrowany w bazie i uznany za ważny. To daje politykom ogromne możliwości i pole do manipulacji „wynikami”.

KTO MOŻE BOJKOTOWAĆ WYBORY?

Bojkotować może każdy jeżeli przeczyta regulamin autorów, oraz będzie się do niego stosował. Regulamin powstał po to aby osoby o złych intencjach, oraz nikczemne jednostki powiązane z politykami nie mogły wykorzystać naszej inicjatywy żeby ją ośmieszyć, lub sprowadzić niebezpieczeństwo na twórców i sympatyków ideii.

W Polsce po 1926 roku prym wiodą jednostki bez moralności, etyki i idąc „po trupach” zrobią wszystko aby swoje zadanie wypełnić i osiągnąć korzyści materialne. Każdy kto korzysta z treści umieszczonych na stronach Bojkotu Wyborów 2023 stosuje się do regulaminu, oraz uznaje się iż regulamin przeczytał. Jeżeli ktokolwiek działa łamiąc regulamin zostaje uznany za wywrotowca i osobę która działa w pojedynkę, bez zgody na udostępnianie i kolportowanie treści Bojkotu Wyborów.