Bojkot to reakcja czy rewolucja?

Aby zacząć dywagować nad tym czy idea bojkotu jest reakcją czy rewolucją musimy przedłożyć nasze założenia. Uznajemy iż ideologie polityczne są celową polaryzacją społeczną. Dla przykładu warto zaznaczyć iż kapitalizm i komunizm przed Karolem Marksem nie były znane. To satanista Karol Marks wymyślił dwa wzajemnie się zwalczające fronty. Pojmując więc tą zależność i spoiwo Marksa pomiędzy Kapitalizmem i Komunizmem nie możemy określać się jako zwolennicy lewej, prawej czy środkowej barykady. Barykady polityczne zostały wytworzone po to aby społeczeństwo dzielić i rozbijać na mniejsze atomy, tak aby brak zgody na szkodliwą działalność polityków był zmniejszany i marginalizowany. Dyskusja na argumenty z demokratami i komunistami jest jak gra w szachy z gołębiem.

Reakcja to przecież prawica?!

Reakcja w dosłownym znaczeniu oznacza przeciwność akcji – rewolucji. Nie oznacza to jednak iż osoby nazywające się reakcjonistami, bądź myślący jak reakcjoniści są republikanami – wręcz przeciwnie! Reakcja w naszej interpretacji oznacza reagowanie na despotyzm i niszczenie społeczeństwa Polskiego – bez znaczenia jakie poglądy ma ta czy inna część społeczeństwa Polskiego. Jako monarchiści wiemy i rozumiemy iż Królestwo jako Państwo nie słucha tylko grupy wyborców (mniejszej, bądź większej) – a całego społeczeństwa i działa tak aby każda klasa społeczna mogła dzięki swej determinacji osiągnąć to czego sobie tylko zapragnie. Jesteśmy przeciwnikami myślenia zbiorowego, promujemy od lat myślenie indywidualne – gdyż każdy człowiek jest inny i nie wolno nakazywać mu myśleć tak jak chce dany ośrodek publiczny, czy jakakolwiek inna osoba. Jesteśmy przeciwnikami rozleniwiania społeczeństwa dotacjami i bezmyślnym rozdawaniem pieniędzy zagrabianych nam z podatków. Monarchowie Europy mieli tą mądrość iż starali się całe społeczeństwo doprowadzić do względnego porządku – dopóki nie powstały oligarchie które zaczęły zmniejszać możliwości prawne władców poprzez swą chciwość i buńczuczność.

Republikanizm i Socjalizm zniszczyły Polskę

Demokracja szlachecka doprowadziła do słynnego sloganu w Rzeczypospolitej Obojga Narodów „Polska nierządem stoi”, a socjaliści Piłsudskiego mordowali elitę Narodu Polskiego, oraz wprowadzili totalitaryzm który nazywany jest dziś kłamliwie autorytaryzmem. Co łączy środowiska zgniłej oligarchii z XVIII wieku i obozy Piłsudczykowskie? Masoneria i sympatia do okultyzmu. August II Mocny zdobył Koronę Polski w sposób iście obrzydliwy – wsparciem finansjery zachodniej zdobył środki na poprowadzenie przekupstwa i nepotyzmu w Polsce. Dzięki temu pozbawił Księcia Contiego (z rodu Burbonów) Korony i mocy sprawczej w Polsce. Za jego czasów w Polsce okultyzm został rozpropagowany na skalę wcześniej nie spotykaną. „Dzięki” jego władzy w Polsce szlachta całkowicie się rozpiła, a za rządów jego syna masowo wstępowała do masonerii – razem z dostojnikami kościelnymi! Działalność środowisk socjalistycznych doprowadziła Polaków do masowej hekatomby zwanej Powstaniem Styczniowym i Listopadowym – które były bardziej przeciwko Polsce niżeli caratowi.
Spadkobiercami tych idei stały się środowiska Piłsudczykowskie i PSL „Wyzwolenie” które miały bardzo głębokie powiązania z masonerią, a samo PSL swą nazwę „Wyzwolenie” wzięło od jednej z lóż masońskich. Władza Piłsudskiego jest zapisana hektolitrami krwi, łez. Wystarczy tylko wspomnieć iż zbrodnia majowa z 1926 roku była wspierana z całych sił przez masonerię, a Stolicę w dniach zbrodni zalała krew, oraz dopuszczano się do egzekucji młodych działaczy narodowych.

Moralność i sprawiedliwość dziejowa

Nasza akcja ma nieść za sobą zasianie ziarna moralności i sprawiedliwości dziejowej dla wszystkich Polaków! Zostaliśmy oszukani w 1926 roku – zrobiono naszym przodkom z umysłów bezużyteczną papkę zalaną litrami propagandy i fałszu. Zostaliśmy zdziesiątkowani przez Potop Szwedzki, oszukani przez Poniatowskiego i Kościuszkę (obaj masoni), wyniszczono kwiat Polskiego Narodu przez antypolskie Powstania, straciliśmy ponad milion naszych rodaków w trakcie I Wojny Światowej, oraz wielu wybitnych ludzi po zbrodni majowej. Wymordowano miliony naszych rodaków w trakcie trwania II Wojny Światowej, oraz wpędzono nas w samobójstwo zwane Powstaniem Warszawskim. W trakcie istnienia PRL 1.0 wymordowano Żołnierzy Niezłomnych i wprowadzono do podziemia antykomunistycznego agentów wpływu – ci agenci wpływu dogadali się z masonerią i układem PRL, który przepoczwarzył się w to – co mamy dziś. Moralność nasza i chęć wyciągnięcia sprawiedliwości dziejowej wymaga od nas powiedzenia jasno NIE ! – dlatego wybory bojkotujemy. Państwo jak i społeczeństwo powinno być zbudowane na prawdzie – nie na ciągłych aferach i widocznej demoralizacji.

Przeciwni rozruchom ulicznym!

Jeżeli chcesz wywoływać niepokoje społeczne – BOJKOT NIE JEST DLA CIEBIE! Jesteśmy przeciwni jakimkolwiek rozruchom ulicznym gdyż są one na rękę władzy. Kiedy na ulicy społeczeństwo krzyczy i się przepycha politycy dostają darmową zasłonę dymną, gdyż nikt nie patrzy na to jakie ustawy przepychają. Idziemy drogą uświadamiania Polaków, otworzenia debaty publicznej by móc przedstawić swą niezgodę w sposób moralny, a przede wszystkim etyczny i bez jakichkolwiek afer związanych z namawianiem do skrzywdzenia kogoś! Bojkot nie jest dla zadymiarzy i ślepych fanatyków którzy nie potrafią podejmować decyzji bez emocjonalnego impulsu!