Regulamin korzystania z idei Bojkotu Wyborów, oraz treści udostępnianych na stronach Bojkotu Wyborów

                                                               PRZEDMOWA:

Niniejsze zasady korzystania z ideii Bojkotu Wyborów 2023 są spisywane po to, aby nikczemne jednostki patrzące tylko na swój zysk własny nie ośmieszyły ideii Bojkotu na zlecenie polityków, bądź innych organów którym na rękę jest rozkradanie Polski i niszczenie życia Polek i Polaków mieszkających na okupowanych ziemiach Polskich. Bojkot Wyborów nie jest organizacją polityczną, stowarzyszeniem ani innym organem skupiającym kilku/kilkunastu założycieli. Bojkot Wyborów 2023 powstał od zwykłych ludzi dla zwykłych ludzi, mających dość panowania sejmokracji która tak dała nam się we znaki w szczególności za czasów okupacji Polski przez nielegalne rządy Piłsudskiego które były oparte na terrorze, fałszerstwach wyborczych i likwidowaniu nieprzychylnych reżimowi ludzi. Idea Ducha Bojkotu jest reakcjonistyczna wobec rewolucyjnej kontynuacji panowania ludzi namaszczenia masońskiego. Idea sama w sobie nie ma cech ani sloganów nawołujących do buntu społecznego w myśl fizycznej eskalacji niepokojów społecznych już w i tak podzielonym i zdeprawowanym państwie cynicznie tytułującym się Polskim. Bojkot nie zrzesza ludzi i nie tworzy struktur politycznych w formie stałego ciała politycznego lub takiego o jakim napisane jest odpowiedniej ustawie (patrz Ustawa z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach.). Ludzie sympatyzujący z ideą bojkotu nie mogą publicznie nawoływać do rewolucji, zamachów terrorystycznych, ani do jakiejkolwiek akcji która mogła by narazić innych na represje polityczne i problemy natury prawnej. Każdy kto nawołuje do samosądów ulicznych, linczów publicznych, oraz z pełną premedytacją przesyła informacje nieprawdziwe : (szkalujące, nawołujące do popełnienia przestępstwa) nie jest uznawany za ideowego sympatyka bojkotu, a za wywrotowca którego celem jest wyprowadzenie ludzi na ulicę, aby zaprowadzić rewolucję i przyśpieszyć tym represje polityczne doprowadzające Naród Polski do hekatomby zwanej „Nowym Porządkiem Świata”.  Autor strony, jak i sympatycy idei nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za osoby nie stosujące się do regulaminu, jak i nie namawiają do popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa w tym:

 • – Zamachu Terrorystycznego,
 • – Nawoływania do zrobienia komuś krzywdy,
 • – Fizycznego skrzywdzenia jakiejkolwiek osoby,
 • – Prowokowania służb porządkowych (Policja, Straż Miejska, itd),
 • – Prowadzenia działalności szkodzącej porządkowi publicznemu,
 • – Szkalowania innych,
 • – Podawania fałszywych i niesprawdzonych informacji na temat polityków i osób z nim związanych,
 • – Nawoływania do Rewolucji,
 • – Oraz nawoływania i czynienia tego co przeczy poszanowaniu bezpieczeństwa życia i zdrowia innych.

                                               DLACZEGO BOJKOT?

 

Każdy świadomy Polak widzi i wie co się dzieje, oraz do czego zmierzają partie polityczne w Polsce. W mediach głównego nurtu przemilczane są sprawy niebezpieczeństwa jakie mogą wyniknąć z cyfrowej waluty, miast 15 minutowych, Agendy 2030 i 21, oraz wszystkiego tego co prowadzi do Nowego Porządku Świata – który powolnymi krokami jest wprowadzany. Wystarczy tylko przeczytać „Folwark Zwierzęcy” lub „Nowy Wspaniały Świat” aby upewnić się co do tego przekonania. Reakcjoniści nie mogą na to pozwolić! Choć wiadome jest, że za poprzednie bojkoty brały się partie socjalistyczne i komunistyczne – to tym razem będzie inaczej! Reakcja nie ma nic wspólnego z rewolucją i wręcz idiotycznym „romantycznym” zrywie który dla Polaków kończył się zawsze tragicznie, jeżeli był on podszyty duchem socjalizmu. Bojkotujemy wybory z prostej przyczyny – Nigdy nie było, nie ma i nie będzie na kogo głosować! Politycy to wyuczeni manipulatorzy którzy wpychają gawiedzi swoje słowa w ich usta, tak aby gawiedź myślała, że są to ich poglądy. Nie było jeszcze w powojennej Polsce partii która dochodząc do władzy nie okradała by Polaków, lub nie było by podejrzeń co do takowej partii zarządzającej krajem. Demokracja to dobra manipulacja w której nie ma innej możliwości jak podziały w myśl zasady „divide et impera” – dziel i rządź. Pomijane są całkowicie aspekty gospodarcze i społeczne Państwa. Totalnie ignorowany alkoholizm który zamienia się w chorobę narodową. Pomijane jest zniknięcie praktycznie całkowite klasy średniej. Pomijane są aspekty ujawnienia prawdy historycznej. O nadchodzącym krachu i zwyczajnym złodziejstwie skarbu narodowego już nie wspominając. Dlaczego? Z prostej przyczyny! Społeczeństwo rozpite, zażywające narkotyki, ogłupione w szkole i biedne nie ma żadnej realnej siły, aby móc się z podziałów wyrwać. Idiokracja to system wiecznego podziału na ideologię partyjne z których nie dość, że nic nie wynika, to w dodatku te podziały są idealnym wręcz polem do tworzenia zasłon dymnych pod bandyckie i antypolskie ustawy. Bojkotujemy wybory nie dlatego, że chcemy „anarchii” którą się brzydzimy, lecz po to aby uświadomić Polakom iż mniejsze lub większe zło – to wciąż zło i pozostajemy pomiędzy wyborem przysłowiowego „sierpa i młota” – który jest de facto jednym i tym samym. Do dnia dzisiejszego nikt za przestępstwa finansowe z polityków (prócz nieznacznych wyjątków „słupów”) nie został ukarany, a afery założycielskie III RP (Afera żelazo, FOZZ, morderstwo Marka Papały itd) nie zostały rozwiązane tak aby faktycznie winnych ukarać. Idziemy drogą pokojową, z celem uświadamiania Polaków – nie wszczynania buntów i burd publicznych. Chcemy zwiększać wiedzę Polaków – nie doprowadzać ich umysłów do frustracji i aktów nienawistnych. Tym jest cała idea Bojkotu. 

                                    KORZYSTANIE Z TREŚCI :

Regulamin Korzystania z treści i idei Bojkotu Wyborów 2023:
1. Treści widoczne na stronach bojkotu są darmowe.
2. Twórcy treści nie wymagają opłat za pobranie/korzystanie z ich
własności intelektualnej, oraz nie zarabiają z udostępnionych treści.
3. Treści może pobierać każdy jeżeli:
a) Nie modyfikuje ich treści, oraz prawdziwej zawartości.
b) Nie przypisuje sobie stworzenia treści.
c) Nie ma na celu podszycia się pod ideę by jej szkodzić i wytwarzać polaryzację społeczną prowadzącą do buntu mogącego narazić innych na represje polityczne.
d) Nie współpracował/Nie współpracuje z służbami tajnymi jakiegokolwiek państwa.
e) Nie należał i nie należy do masonerii (wolnomularstwa).
f) Nie należał i nie należy do organizacji paramasońskich, jak i niżej wymienionych : YMCA, Rotary Club, Zakon Maltański, Zakon Templariuszy, Opus Dei, Jezuitów, Illuminatów Bawarskich, Illuminatów Chaosu, oraz wszystkich innych organizacji illuminackich, oraz do wszystkich tych które praktykują satanizm i lucyferianizm.
4. Twórcą treści bojkotu może być każdy kto:
a) Ma skończone 18 lat.
b) Nie jest zapisany jako członek jakiejkolwiek partii politycznej lub członek stowarzyszenia sympatyzującego z jakąkolwiek partią polityczną, tudzież ugrupowaniem które pragnie dostać się do Sejmu i Senatu.
c) Nie agituje na rzecz jakiejkolwiek partii politycznej która była, lub jest w Sejmie, oraz nie agituje na rzecz takiej która będzie się ubiegała w 2023 roku o dostanie do Sejmu, nie będąc nigdy w Sejmie.
d) Realizuje ideę bojkotu w całkowitym poszanowaniu regulaminu i nie łamie go w żadnym podpunkcie.
e) Jeżeli chce podpiąć swoje treści jako treści powiązane ze stronami Bojkotu Wyborów 2023 musi otrzymać odpowiednią zgodę od autora strony.

5. Pobierając treści z portalii Bojkotu Wyborów 2023 użytkownik uznawany jest za osobę która zapoznała się z całkowitym regulaminem i zobowiązuje się do przestrzegania go.

6. Odstęp od przestrzegania Regulaminu jest oznaką działania samowolnego i jakakolwiek osoba sympatyzująca z bojkotem, autor strony i autorzy bojkotu za takowe czyny nie odpowiadają, wręcz je odradzają.

 

KORZYSTANIE Z IDEII :

Korzystać z Idei może każdy kto:

 • – Ukończył 16 rok życia.
 • -Nie ma na celu wytworzenia niepokojów społecznych.
 • – Nie współpracuje z jakąkolwiek partią polityczną, lub stowarzyszeniem i innym organem sympatyzującym z jakąkolwiek partią polityczną.
 • – Nie namawia do szerzenia nienawiści pod jakimkolwiek względem.
 • – Nie namawia do publicznego odwetu, lub napaści na czyjekolwiek mienie, lub na czyjeś zdrowie i życie.
 • – Nie planuje zamachu terrorystycznego, oraz do niego nie namawia.
 • – Nie ma zamiaru robienia komukolwiek krzywdy.
 • – Nie zamierza zaburzać porządku publicznego.
 • – Nie wyprowadza ludzi na ulicę w formie protestów, marszów itd.
 • – Nie ma zamiaru wytwarzać konfliktu z organami porządku publicznego (Policja, Straż Miejska itd).
 • – Nie zamierza namawiać do wytwarzania konfliktów w placówkach wyborczych.
 • – Nie sympatyzuje z środowiskami przestępczymi i nie jest takiego środowiska częścią.
 • – Nie pełni żadnej funkcji reprezentacyjnej w myśl Posła, Senatora, Radnego Miasta, Prezydenta Miasta, Burmistrza itd.
 • – Nie ma zamiaru wykorzystać ideii do fałszywego szkalowania jej.
 • – Nie ma zamiaru wykorzystywać treści i ideii do celów partyjnych.
 • – Nie był karany za przestępstwa ciężkie (pozbawienie życia, usiłowanie pozbawienia życia, pedofilia, oraz nie był karany za przestępstwa finansowe i zorganizowaną grupę przestępczą).
 • – Jest w pełni poczytalny i świadomy swoich czynów.
 • – Nie przypisuje sobie fałszywie jakichkolwiek treści przez niego nie stworzonych jako własne.
 • – Nie współpracował nigdy z tajnymi służbami wywiadowczymi jakiegokolwiek Państwa.
 • – Nie należał i nie należy do lóż wolnomularskich i organizacji powiązanych z masonerią.
 • – Nie należał i nie należy do takich organizacji jak:  Grupa Bilderberg, YMCA, Zakon Maltański, Rotary Club, Opus Dei, Jezuitów, Zakonu Illuminatów Bawarskich, Illumiantów Chaosu i wszystkich innych odłamów Illuminatów, Zakonu Templariuszy, oraz wszelakich innych zakonów i stowarzyszeń praktukujących satanizm bądź lucyferianizm.
 • -.Pobierając treści i korzystając z ideii użytkownik w pełni uznawany jest za osobę która przeczytała regulamin i go zaakceptowała, oraz  bezzwzględnie zaakceptowała, świadoma iż odstępstwo od regulaminu jest oznaką złamania zasad Bojkotu. 
 • – Osoba łamiąca regulamin działa na własną rękę, świadoma swoich czynów i możliwości konsekwencji prawnych. 
 •  – Autorzy Bojkotu nie odpowiadają za samowolne akty i odcinają się od osób które łamią zasady zapisane w regulaminie, oraz te które łamią prawo i poszanowanie godności ludzkiej.

                                                                                                                                                                                                                                                        Bojkot Wyborów 2023