Jak pobrać i wydrukować samodzielnie ulotki i bannery?

Aby pobrać wybraną przez ciebie grafikę należy kliknąć przycisk pobierz pod grafiką która cię interesuje. Następnie odnaleźć ją w miejscu zapisu.

Następnie po znalezieniu pliku należy prawy przycisk myszy i wybrać opcję drukuj.

Po wciśnięciu opcji „Drukuj” Windows automatycznie przeniesie cię do programu drukowania. Wybrać możesz tam opcję wymiaru grafiki, w zależności od twoich potrzeb. Jeżeli jest to ulotka, zalecane jest wybranie połowy kartki, z racji na zużycie tuszu drukarki. Jeżeli jest to Banner zalecane jest podzielenie drukowania na kilka stron, lub zlecenie tego pobliskiej drukarni z zachowaniem oryginalnych wymiarów grafiki.

Pamiętaj aby w ustawieniach Drukarki wybrać swój model, oraz wybrać opcję "Dopasuj obraz do ramki" !

Pamiętaj, że wybierając połowę kartki (13 x 18 cm) możesz wydrukować na stronie dwie grafiki!

Ulotki:

Zamieszczone na grafice dane pochodzą z portali takich jak:
https://dorzeczy.pl/sondaz/423259/kto-najskuteczniej-przekonuje-wyborcow-najnowszy-sondaz.html
https://www.wprost.pl/polityka/wybory-parlamentarne-2023/sondaze/11160682/zjednoczona-prawica-liderem-konfederacja-poza-podium-najnowszy-sondaz-wyborczy.html
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29604291,pis-ucieka-koalicji-obywatelskiej-a-ta-traci-coraz-wiecej-sondaz.html
https://www.wprost.pl/kraj/11158783/najnowszy-sondaz-ws-pomyslu-psl-i-polski-2050-75-proc-glosowaloby-za.html

 

BANNERY

Przedstawiamy Państwu projekty naszych bojkotowych bannerów. Zdjęcia przedstawiane powyżej są tylko wstępną wizualizacją bannerów. Od jakości graficznej zależy materiał druku oraz wymiary jakie Państwo sobie zażyczą. Pod każdym projektem zaznaczyliśmy wymiary grafiki, tak aby Państwo mogli w szybki sposób zgrać plik i udostępnić go firmie drukarskiej.

Zaznaczamy także aby zapoznać się z materiałami które proponują drukarnie, gdyż materiały gorszej jakości mogą zniekształcić grafikę, lub wyglądać inaczej niż na przedstawionych powyżej projektach. W razie jakichkolwiek pytań i problemów z drukiem prosimy o kontakt przez nasz mail, lub stronę Facebook. Zaznaczamy iż bannery nie są grafikami które zalecane są do drukowania poprzez drukarkę z racji ich wymiarów i pobierania bardzo dużej ilości tuszu.

Bannery :

Wymiary 100x100 cm

Wymiary 100x100 cm

Wymiary 504x238 cm

Ważna informacja

Jeżeli chcą Państwo grafiki w innych wymiarach (Na większy, bądź mniejszy bilboard, lub na większe płótno to prosimy o kontakt poprzez nasze media społecznościowe, lub poprzez nasz email :

Zaznaczamy także iż dla bezpieczeństwa każdego z Państwa nie zalecamy naklejać lub wywieszać ulotki, bannery, naklejki w miejscach zabronionych, oraz tym bardziej nie zachęcamy do niszczenia wspólnego mienia publicznego i zaśmiecania go poprzez niewłaściwe korzystanie z udostępnionych przez nas dla Państwa materiałów.