Kim jesteśmy?

Twórcami akcji Bojkot Wyborów 2023 to Mateusz Dziewięcki i Daniel Jakielczyk – znany przede wszystkim ze swojego pseudonimu Poznański Antyglobalista. Jesteśmy ideowymi monarchistami, publicystami na portalu gonieckrólewski, oraz twórcami filmów na portalach takich jak Youtube i Tiktok

                                          Konta Mateusza Dziewięckiego:

                                        Konta Poznańskiego Antyglobalisty:

Mateusz Dziewięcki jest najbardziej znany ze swojego konta na Youtube o nazwie „Stop Bezprawiu” na którym udostępnia trudną do przełknięcia prawdę historyczną, oraz niewygodne fakty na temat tego w jakim świecie obecnie żyjemy. Prowadzi także podcast na Spotify pod nazwą „Historia i Polityka” w którym to prowadzi rozmowy historyczne, oraz sam bierze pod lupę trudne tematy z dziedziny historii i polityki.
Na łamach swoich mediów społecznościowych od dawna przekazuje społeczeństwu informację o fałszerstwach wyborczych z czasów II Rzeczypospolitej, oraz przedstawia zakazany przez media głównego nurtu temat wpływu masonerii na historię Polski i nie tylko.

Poznański Antyglobalista znany jest ze swojego konta na Facebook’u – gdzie w sposób dosadny pokazuje prawdę o osobach cynicznie tytułujących się „działaczami społecznymi” lub „wolnościowcami”. Obnaża masońską symbolikę na zdjęciach wielu znanych osób, oraz stara się angażować swoją publikę w realne oddolne działanie, bez partyjnych kolegów i „leaderów” – co do których można mieć pewne podejrzenia względem ich działalności protestowej i namawiania do wychodzenia na ulicę.

Wspólna inicjatywa

Wspólnie prowadzimy mały blog (na razie mały 🙂 ) który nazwaliśmy Gońcem Królewskim. Dzielimy się z czytelnikami naszą wiedzą, spostrzeżeniami i przekazujemy nasze stanowisko w sprawach różnorakich – począwszy od krytyki globalistów i planów globalizacji świata, skończywszy na obnażaniu prawdziwych celów Donalda Trumpa i Vladimira Putina – którzy to niestety zostali uznani przez pewne grona za „bojowników o wolność” – pracując jednakże dla tych samych ugrupowań co zachodni politycy nazywani mianem „Deep State”.

Praca na rzecz prawdy

Wspólnie stworzyliśmy także film PT „Wołyń – Historia Prawdziwa” który osiągnął już niemal 300 tysięcy wyświetleń – co jak na oporność Polaków przed prawdą historyczną jest dla nas małym sukcesem. W filmie przedstawiliśmy historię Wołynia w oparciu o książki i informacje jakie udało nam się zweryfikować i sprawdzić – co także zostało potwierdzone w sekcji komentarzy przez osoby które same mówią iż ich rodziny przeszły gehennę na Kresach Wschodnich. Jest to bardzo emocjonalna i trudna historia. Nawet po ponad 70 latach dalej budzi w nas przerażenie i refleksje nad tym do czego może doprowadzić socjalizm podszyty nienawiścią rasową względem Słowian.

Opowiadaliśmy się za pokojem!

Od samego początku opowiadamy się za pokojem pomiędzy narodami Słowiańskimi. Wiemy i rozumiemy, że wojny na świecie są idealnym poletkiem do zarabiania pieniędzy i spekulowaniem nad walutą tych których spotkało nieszczęście ze strony polityków. Zwykli ludzie nie odpowiadali, nie odpowiadają i nigdy za wojny odpowiadać nie będą, gdyż są tylko narzędziami polityków do wzajemnej likwidacji.

Staraliśmy się dotrzeć do Polaków, Rosjan, Białorusinów i Narodów zachodu aby powiedzieć wspólnie NIE kontrolowanym konfliktom mającym na celu wprowadzenie wielkiego krachu. Niestety strona nie dla konfliktu nie jest już dostępna, z racji wymagania zbyt wysokich kwot za utrzymanie domeny międzynarodowej i serwera (ówczesny hosting policzył nas na kwotę około 900 zł)
Nasze akcje próbowano skopiować i wykorzystać do dzielenia ludzi, bezczelność polityków sięgnęła zenitu w momencie w którym skradli jeden tytuł filmu i przechrzcili go na akcję społeczną bez informowania o tym twórcy!

Prawdziwy Antysystem!

Jesteśmy prawdziwymi antysystemowcami. Kiedy nieświadomi Polacy wspierają Donalda Trumpa lub Vladimira Putina w ich rzekomej „walce przeciw satanizmowi” my informowaliśmy iż są to podstawione marionetki które mają gospodarować grupy częściowo świadomych ludzi. Nie cofamy się przed niczym pomimo wielu gróźb pozbawienia życia, oraz ich prób. WSZYSCY POLITYCY CHCĄ DLA LUDZI ŹLE! To co mówią w mediach społecznościowych, na wykładach lub na nagraniach to dobrze przygotowana socjotechnika społeczna mająca na celu sprowadzać myślenie „częściowo świadomych” w kierunku poparcia kolejnej marionetki wielkich korporacji, masonerii i zakonu illuminatów. Dziwnym przypadkiem znani „leaderzy” Państw albo mieli do czynienia w przeszłości z bankami (Rothschild inc – Donald Trump , Emmanuel Macron) lub utrzymywali kontakty ze służbami tajnymi (Angela Merkel i Stasi, Vladimir Putin i KGB, oraz Masoneria Royal Arch”.

Zapoznaj się z niewygodną dla systemu prawdą!

Trump i Putin - Fałszywi "bojownicy wolności" 1/2

Od wielu lat środowiska powiązane z światową masonerią dzielą się na dwa obozy, jak sama masoneria. Przykładem idealnym do tego rodzaju dywagacji jest Pan Donald J Trump i Vladimir Putin. Kiedy media przestają być wiarygodne dla śpiącej owieczki, zakonspirowane organizacje pokroju właśnie masonerii wystawiają swoich pionków tak daleko, jak może zajść ludzkie poczucie tego iż są okłamywani. W obecnym czasie Vladimir Putin wydaje się idealnym „kandydatem” dla miłośników „walki o wolność” choć z wolnością nic wspólnego nie ma – tak samo jak Zełenski, Duda, Merkel, Obama, Biden, Johnson itd. Donald Trump – o którym w Polsce zrobiło się cicho od momentu fałszerstwa wyborczego w USA

Trump i Putin - Fałszywi "bojownicy wolności" 2/2

W poprzednim artykule poruszyłem kwestię Donalda Trumpa i jego powiązań z rodziną Rothschild. W tym artykule natomiast przyjrzymy się Vladimirowi Putinowi – który tak jak Donald Trump pozoruje tylko swą walkę z „Deep State” Dla wielu czytelników – przede wszystkim tych którzy myślą iż jest jakiś polityk który chce „dobrze” dla ludzi ten artykuł będzie nie do przełknięcia. W poszukiwaniu kogoś na kim mogą polegać w walce z światową masonerią dali się wpuścić jak przysłowiowe śliwki w kompot.Wynikać to może z kilku następujących czynników:

  • Brak rzetelnej wiedzy historycznej
  • Brak wiedzy o życiorysie Putina
  • Impulsywne odbieranie rzeczywistości.