FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czemu ma służyć Bojkot Wyborów?

Bojkot Wyborów ma służyć jako akcja społeczna wyrażająca dezaprobatę co do obecnej iluzji wyboru jako zasianie otwartej niezgody poprzez przekazywanie informacji drogą budowania świadomego społeczeństwa. Jest to w obecnym czasie zadanie bardzo trudne ponieważ społeczeństwo Polskie utraciło jakiekolwiek wartościowe autorytety i swoistą elitę intelektualną w latach 1926-1945, a obecnie jedyne czym się zajmuje to próbą ustawienia w systemie który nie przewiduje w dalszej przyszłości miejsca dla nich na tej ziemi poprzez przyszłe konflikty wojskowe, sztuczne krachy finansowe, oraz likwidację większości swobód społecznych i wolności.

Dlaczego bojkot a nie promowanie głosowania?

Począwszy od rokoszu majowego z 1926 roku i jego dalszych reperkusji nic się w Polsce nie zmieniło. Od 1926 do 1939 roku w „Polskim” Sejmie zasiadali Posłowie, lecz nie mieli żadnego wpływu na kierunek w którym kroczyła polityka Polska, gdyż władzę dzierżył szaleniec dyktator Józef Piłsudski który zniszczył doszczętnie Polskę i doprowadził swymi decyzjami do totalnej klęski w 1939 roku, pomimo tego iż władzy nie sprawował od 1935 roku. W naszej ocenie nic się nie zmieniło do dnia dzisiejszego, a ideowi następcy masońskiej Sanacji dalej trzymają władzę w garści i pozorują tylko iż Polska jest wolna i suwerenna. Nie trzeba być geniuszem politycznym aby zobaczyć iż wolna nie jest, a wychodzące co rusz nowe antypolskie ustawy tylko to potwierdzają. W Polskiej polityce nie ma człowieka na którego warto oddać głos, gdyż system został tak skonstruowany aby do władzy docierały jednostki najbardziej zdemoralizowane, chciwe i zapatrzone tylko na swój osobisty zysk. Z tego powodu uważamy iż głosowanie mija się całkowicie z celem, bo jeżeli nawet by można było oddać głos i nie obawiać się o jego kradzież lub magiczne wyparowanie – to i tak na kogo nie ma głosować. Metaforyzując obecną sytuację można powiedzieć wprost iż mamy do wyboru puste opakowania, które jedyne czym się różnią to grafiką na kartonie i wymiarami – niczym poza tym.

A co z frekwencją? Przecież nie ma znaczenia!

Założeniem Bojkotu Wyborów 2023 nie jest uniemożliwienie przeprowadzenia iluzji – ponieważ to wykracza poza możliwości wszystkich Polaków. Idea akcji jest następująca – zasiać ziarno prawdy w społeczeństwie i pielęgnować je aby w przyszłości skala procentowa osób pojmujących powagę zagrożenia w jakim się znajdują rosła. Takich założeń nie da się zrealizować w krótkim terminie, zważywszy na tragiczną kondycję intelektualną Narodu Polskiego i problemy z alkoholizmem, narkomanią i promowaniem destrukcyjnego trybu życia przez popkulturę, za którą stoją politycy i korporacje wspierające beztalencia, uciszając tym osoby wyjątkowo uzdolnione.

Czy Bojkot to sabotaż?
Bojkot to nie jest żaden sabotaż! Krytykujemy i stajemy przeciwko względem osób które chcą w Polsce „Rewolucji” – spędziliśmy wiele czasu na dekonspirowaniu takich ludzi, oraz ryzykowaliśmy wielokrotnie bezpieczeństwem swoim i swoich rodzin, aby wytłumaczyć średnio pojętnemu społeczeństwu kim są „rewolucjoniści” – oraz co najważniejsze kto za nimi stoi. Idziemy drogą wiedzy, poszanowania wolnej woli, oraz kontrrewolucji która zaprzecza sabotowaniu interesu Narodu Polskiego.

Czy Bojkot jest w stanie coś zmienić?

Jest to dość trudne pytanie, tym bardziej jeżeli nie wiemy czy pytający ma na myśli okres krótkoterminowy, czy jednak długofalowy efekt.  Nie posiadamy zaplecza finansowego, wsparcia „starszych i mądrzejszych”, oraz nie jesteśmy na pasku jakichkolwiek służb. Wszystko to co możemy dać społeczeństwu to nasz wkład i zaangażowanie w działalność. Jednak by odnieść stosunkowo szybkie efekty należałoby zainwestować tyle pieniędzy w akcję co politycy w swoje kampanie – co jest dla nas z racji braku budżetu na ten moment nierealne. W okresie długoterminowym, jeżeli społeczeństwo z naszą pomocą i wsparciem zacznie działać niezależnie jesteśmy w stanie zmienić bardzo dużo począwszy od zachwiania wiary (dogmatycznej) w polityków, skończywszy na realnych debatach publicznych i kontemplacjach o zmianach ustrojowych i buncie przeciwko despotycznej totalitarnej władzy namiestniczej.

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Wyślij do nas maila!

Napisz do nas na akcja@bojkot2023.pl
Jeżeli prowadzisz media, lub jesteś dziennikarzem napisz na: media@bojkot2023.pl – odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe 🙂